EEE-1EA471V
EEE-1EA471V Panasonic
panasonic_aba0000ce2-1196831.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD Al Lytic Cap, SMT VS Series, 85C Pb-Free 25VDC, 470uF, 10mm x10.5mm, T
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук