Продукція > PANASONIC > EEF-CD1A220ER
EEF-CD1A220ER
EEF-CD1A220ER Panasonic
ABE0000C69-947491.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 22uF 10volt
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-CD1A220ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-CD1A220ER EEF-CD1A220ER Виробник : Panasonic Electronic Components FD_CD_UD_UE_Rev_Mar2015.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 10V SMD
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)