EEF-HD0D181R
EEF-HD0D181R Panasonic Electronic Components
H_Series_SP-Cap.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 2V SMD
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 2volt.
Інші пропозиції EEF-HD0D181R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HD0D181R Виробник : Panasonic ABE0000C89-1095232.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 2volt