EEF-HL0G680R
EEF-HL0G680R Panasonic Electronic Components
H_Series_SP-Cap.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
на замовлення 4951 шт:
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 4volt.
Інші пропозиції EEF-HL0G680R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HL0G680R EEF-HL0G680R Виробник : Panasonic ABE0000C89-1095232.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 4volt