EEF-HX0D471R4
EEF-HX0D471R4 Panasonic Electronic Components
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLY 470UF 20% 2V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2.0volt.
Інші пропозиції EEF-HX0D471R4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX0D471R4 EEF-HX0D471R4 Виробник : Panasonic ABE0000C65.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2.0volt