EEF-HX0D561R
EEF-HX0D561R Panasonic Electronic Components
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLY 560UF 20% 2V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 560uF 2.0volt.
Інші пропозиції EEF-HX0D561R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX0D561R EEF-HX0D561R Виробник : Panasonic ABE0000C90-1100919.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 560uF 2.0volt