EEF-HX0E331R
EEF-HX0E331R Panasonic Electronic Components
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLY 330UF 20% 2.5V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Organic Polymer Capacitors 330uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-HX0E331R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX0E331R EEF-HX0E331R Виробник : Panasonic ABE0000C90-1100919.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 330uF 2.5volt