EEF-HX0E471R
EEF-HX0E471R Panasonic Electronic Components
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLY 470UF 20% 2.5V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-HX0E471R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX0E471R EEF-HX0E471R Виробник : Panasonic ABE0000C65.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 470uF 2.5volt