Продукція > PANASONIC > EEF-HX1A470R
EEF-HX1A470R
EEF-HX1A470R Panasonic
ABE0000C90-1100919.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 47uF 10volt
на замовлення 2176 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-HX1A470R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX1A470R EEF-HX1A470R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C65.pdf Description: CAP POLY 47UF 20% 10V SMD