EEF-HX1A680R
EEF-HX1A680R Panasonic Electronic Components
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLY 68UF 20% 10V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Organic Polymer Capacitors 68uF 10volt.
Інші пропозиції EEF-HX1A680R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX1A680R EEF-HX1A680R Виробник : Panasonic ABE0000C90-1100919.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 68uF 10volt