EEF-HX1C330R
EEF-HX1C330R Panasonic Electronic Components
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLY 33UF 20% 16V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Organic Polymer Capacitors 33uF 16volt.
Інші пропозиції EEF-HX1C330R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX1C330R EEF-HX1C330R Виробник : Panasonic ABE0000C90-1100919.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 33uF 16volt