Продукція > PANASONIC > EEF-HX1C470R
EEF-HX1C470R
EEF-HX1C470R Panasonic
ABE0000C90.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 47uF 16volt
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-HX1C470R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX1C470R EEF-HX1C470R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C90.pdf Description: CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD