Продукція > PANASONIC > EEF-HX1C680R
EEF-HX1C680R
EEF-HX1C680R Panasonic
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 68uF 16volt
на замовлення 2996 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-HX1C680R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX1C680R EEF-HX1C680R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C65.pdf Description: CAP POLY 68UF 20% 16V SMD