EEF-HX1D330R
EEF-HX1D330R Panasonic Electronic Components
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLY 33UF 20% 20V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Organic Polymer Capacitors 33uF 20volt.
Інші пропозиції EEF-HX1D330R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX1D330R EEF-HX1D330R Виробник : Panasonic ABE0000C90-1100919.pdf Aluminum Organic Polymer Capacitors 33uF 20volt