Продукція > PANASONIC > EEF-HX1D470R
EEF-HX1D470R
EEF-HX1D470R Panasonic
ABE0000C65.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 47uF 20volt
на замовлення 1707 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-HX1D470R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-HX1D470R EEF-HX1D470R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C65.pdf Description: CAP POLY 47UF 20% 20V SMD