EEF-LR0E181R4
EEF-LR0E181R4 Panasonic Electronic Components
EEFLR0E181R4
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 2.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 8.5 A @ 100 kHz
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 2.5V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 2.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 8.5 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-LR0E181R4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-LR0E181R4 EEF-LR0E181R4 Виробник : Panasonic ABE0000C53-947586.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 2.5volt