Продукція > PANASONIC > EEF-LS0D221R
EEF-LS0D221R
EEF-LS0D221R Panasonic
ABE0000C57-947424.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 220uF 2.0volt
на замовлення 3557 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 2 V, Ripple Current @ High Frequency: 7.5 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEF-LS0D221R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-LS0D221R EEF-LS0D221R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C51.pdf Description: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 6mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 2 V
Ripple Current @ High Frequency: 7.5 A @ 100 kHz