EEF-LS0E181R Panasonic Electronic Components
ABE0000C57.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 180UF 20% 2.5V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-LS0E181R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-LS0E181R EEF-LS0E181R Виробник : Panasonic ABE0000C57-947424.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 180uF 2.5volt