Продукція > PANASONIC > EEF-LT0E271R
EEF-LT0E271R
EEF-LT0E271R Panasonic
ABE0000C57-947424.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 270uF 2.5volt
на замовлення 730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEF-LT0E271R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-LT0E271R EEF-LT0E271R Виробник : Panasonic Electronic Components ABE0000C57.pdf Description: CAP ALUM POLY 270UF 20% 2.5V SMD