EEF-SE0E331ER
EEF-SE0E331ER Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
на замовлення 1438 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 2.5volt.
Інші пропозиції EEF-SE0E331ER
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEFSE0E331ER Виробник : panasonic SMD
EEF-SE0E331ER EEF-SE0E331ER Виробник : Panasonic Electronic Components Description: CAP POLYMER 330UF 20% 2.5V SMD
товару немає в наявності
EEF-SE0E331ER EEF-SE0E331ER Виробник : Panasonic panasonic_abe0000ce6-1196954.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uF 2.5volt