EEF-SL0D100R Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP POLYMER 10UF 20% 2V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 4.0volt.
Інші пропозиції EEF-SL0D100R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEF-SL0D100R Виробник : Panasonic panasonic_abe0000ce21-1196981.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 10uF 4.0volt