Продукція > PANASONIC > EEH-AZA1K330B
EEH-AZA1K330B
EEH-AZA1K330B Panasonic
181507
Виробник: Panasonic
Aluminium Organic Polymer Capacitors 80VDC 33uF 20% STD 10000h AEC-Q200
на замовлення 7099 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEH-AZA1K330B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-AZA1K330B EEH-AZA1K330B Виробник : Panasonic Electronic Components 181507 Description: CAP ALUM POLY 33UF 20% 80V T/H