EEH-AZF1H560
EEH-AZF1H560 Panasonic Electronic Components
RDD0000C1240.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 56UF 20% 50V T/H
на замовлення 208 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50V 56uF 20% AEC-Q200.
Інші пропозиції EEH-AZF1H560
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-AZF1H560 EEH-AZF1H560 Виробник : Panasonic RDD0000C1240-1391728.pdf Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50V 56uF 20% AEC-Q200