Продукція > PANASONIC > EEH-AZF1J330
EEH-AZF1J330
EEH-AZF1J330 Panasonic
RDD0000C1240-1391728.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminum Organic Polymer Capacitors 63V 33uF 20% AEC-Q200
на замовлення 1749 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 650 mA @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEH-AZF1J330
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEH-AZF1J330 EEH-AZF1J330 Виробник : Panasonic Electronic Components RDD0000C1240.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 63V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 65 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 650 mA @ 100 kHz