EEH-AZF1V101
EEH-AZF1V101 Panasonic Electronic Components
RDD0000C1240.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY HYB 100UF 35V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 115.5 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 770 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY HYB 100UF 35V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 150°C, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 115.5 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 770 mA @ 100 kHz.