EET-ED2E391CA
EET-ED2E391CA Panasonic Electronic Components
EET-ED_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
на замовлення 421 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 250volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EET-ED2E391CA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EET-ED2E391CA EET-ED2E391CA Виробник : Panasonic EE163_ED_TS_DNE-181963.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 250volts AEC-Q200