Продукція > PANASONIC > EEU-EB1A222B
EEU-EB1A222B
EEU-EB1A222B Panasonic
ABA0000C1024-947550.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 10volts AEC-Q200
на замовлення 446 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEU-EB1A222B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1A222B EEU-EB1A222B Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0027+EEUEB1A222B+7+WW Description: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL