Продукція > PANASONIC > EEU-EB1A332B
EEU-EB1A332B
EEU-EB1A332B Panasonic
ABA0000C1024-947550.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 3300uF 10volts AEC-Q200
на замовлення 304 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEU-EB1A332B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1A332B EEU-EB1A332B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1024.pdf Description: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL