EEU-EB1A471BJ
EEU-EB1A471BJ Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0027+EEUEB1A471BJ+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 10volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-EB1A471BJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1A471BJ EEU-EB1A471BJ Виробник : Panasonic ABA0000C1024-947657.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 10volts AEC-Q200