EEU-EB1A471SJ
EEU-EB1A471SJ Panasonic Electronic Components
ABA0000C1024.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 10volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-EB1A471SJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1A471SJ EEU-EB1A471SJ Виробник : Panasonic ABA0000C1024-947657.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 470uF 10volts AEC-Q200