EEU-EB1C222B
EEU-EB1C222B Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0027+EEUEB1C222B+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 16volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-EB1C222B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1C222B EEU-EB1C222B Виробник : Panasonic ABA0000C1024-947657.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 2200uF 16volts AEC-Q200