EEU-EB1J331B
EEU-EB1J331B Panasonic Electronic Components
ABA0000C1024.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 63volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-EB1J331B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1J331B EEU-EB1J331B Виробник : Panasonic ABA0000C1024-947657.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 330uF 63volts AEC-Q200