Продукція > PANASONIC > EEU-EB1V330SB
EEU-EB1V330SB
EEU-EB1V330SB Panasonic
ABA0000C1024-947657.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 33uF 35volts AEC-Q200
на замовлення 2658 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEU-EB1V330SB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1V330SB EEU-EB1V330SB Виробник : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0027+EEUEB1V330SB+7+WW Description: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL