EEU-EB1V330SH
EEU-EB1V330SH Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E+PZ+3+ABA0027+EEUEB1V330SH+7+WW
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33 uF 35 volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-EB1V330SH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB1V330SH EEU-EB1V330SH Виробник : Panasonic ABA0000C1024-947657.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33 uF 35 volts AEC-Q200