EEU-EB2C151
EEU-EB2C151 Panasonic
ABA0000C1024-947657.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 150uF 160VDC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEU-EB2C151
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2C151 EEU-EB2C151 Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1024.pdf Description: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL