Продукція > PANASONIC > EEU-EB2C221SB
EEU-EB2C221SB
EEU-EB2C221SB Panasonic
8576
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 160VDC
на замовлення 966 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 160 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.28 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.664 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEU-EB2C221SB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2C221SB EEU-EB2C221SB Виробник : Panasonic Electronic Components 8576 Description: CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 160 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.28 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.664 A @ 100 kHz