EEU-EB2D221
EEU-EB2D221 Panasonic
ABA0000C1024-947657.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 220uF 200VDC
на замовлення 864 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 929.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.69 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEU-EB2D221
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2D221 EEU-EB2D221 Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1024.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia (18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 929.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.69 A @ 100 kHz