Продукція > PANASONIC > EEU-EB2E680SB
EEU-EB2E680SB
EEU-EB2E680SB Panasonic
aba0000c1024.pdf
Виробник: Panasonic
Cap Aluminum Lytic 68uF 250V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 990mA 5000h 105°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEU-EB2E680SB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-EB2E680SB EEU-EB2E680SB Виробник : Panasonic ABA0000C1024-947657.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 250VDC