EEU-ED2C330B
EEU-ED2C330B Panasonic Electronic Components
ABA0000CE86.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 160volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-ED2C330B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-ED2C330B EEU-ED2C330B Виробник : Panasonic Panasonic_EEU-ED2C101.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 33uF 160volts AEC-Q200