EEU-ED2D101B
EEU-ED2D101B Panasonic Electronic Components
ABA0000CE86.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 200VDC; Ø16x25mm, Mounting: THT, Manufacturer series: ED, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 7.5mm, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x25mm, Height: 25mm, Operating current: 1.3A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 200V DC, Service life: 10000h, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR.
Інші пропозиції EEU-ED2D101B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-ED2D101B EEU-ED2D101B Виробник : Panasonic Panasonic_EEU-ED2C101-1196988.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100uF 10volts AEC-Q200
товару немає в наявності
EEUED2D101B EEUED2D101B Виробник : PANASONIC EEUED2G470.PDF Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 100uF; 200VDC; Ø16x25mm
Mounting: THT
Manufacturer series: ED
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 7.5mm
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x25mm
Height: 25mm
Operating current: 1.3A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 200V DC