Продукція > PANASONIC > EEU-ED2D680SB
EEU-ED2D680SB
EEU-ED2D680SB Panasonic
Panasonic_EEU-ED2C101.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 68uF 200volts AEC-Q200
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 400 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції EEU-ED2D680SB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-ED2D680SB EEU-ED2D680SB Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000C1258.pdf Description: CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 400 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 100 kHz