Продукція > PANASONIC > EEU-ED2E470B
EEU-ED2E470B
EEU-ED2E470B Panasonic
Panasonic_EEU-ED2C101.pdf
Виробник: Panasonic
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 250volts AEC-Q200
на замовлення 438 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції EEU-ED2E470B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-ED2E470B EEU-ED2E470B Виробник : Panasonic Electronic Components ABA0000CE86.pdf Description: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL