EEU-ED2E470SB
EEU-ED2E470SB Panasonic Electronic Components
ABA0000CE86.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 250volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-ED2E470SB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-ED2E470SB EEU-ED2E470SB Виробник : Panasonic Panasonic_EEU-ED2C101.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 47uF 250volts AEC-Q200