EEU-ED2E680SE
EEU-ED2E680SE Panasonic Electronic Components
ABA0000CE86.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 68uF 250volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-ED2E680SE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-ED2E680SE EEU-ED2E680SE Виробник : Panasonic Panasonic_EEU-ED2C101-1196988.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 68uF 250volts AEC-Q200