EEU-ED2E820B
EEU-ED2E820B Panasonic Electronic Components
ABA0000CE86.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 82uF 250volts AEC-Q200.
Інші пропозиції EEU-ED2E820B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EEU-ED2E820B EEU-ED2E820B Виробник : Panasonic Panasonic_EEU-ED2C101-1196988.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 82uF 250volts AEC-Q200