EF-1B010A01E-A01
EF-1B010A01E-A01 Elcom International Pvt Ltd
A01-Package.pdf
Виробник: Elcom International Pvt Ltd
Description: LINE FILTER 500VDC 120V/250VAC
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Panel Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pins
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cCSAus
Voltage - Rated DC: 500V
Voltage - Rated AC: 120V, 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 10 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 500VDC 120V/250VAC, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Panel Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pins, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cCSAus, Voltage - Rated DC: 500V, Voltage - Rated AC: 120V, 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 10 A.