Продукція > SCHURTER INC. > EF12.0470.3110.01
EF12.0470.3110.01
EF12.0470.3110.01 SCHURTER Inc.
typ_EF12.pdf
Виробник: SCHURTER Inc.
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C20 PNL
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: cURus, ENEC
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 33.90mm x 81.00mm
Connector Style: IEC 320-C20
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Accomodates a Fuse: No
Switch Features: Circuit Breaker, Switch On-Off
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC
Current Rating - Filter: 12A
Current Rating - Circuit Breaker: 10A
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C20 PNL, Features: Shielded, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: cURus, ENEC, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 33.90mm x 81.00mm, Connector Style: IEC 320-C20, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Switch Features: Circuit Breaker, Switch On-Off, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC, Current Rating - Filter: 12A, Current Rating - Circuit Breaker: 10A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EF12.0470.3110.01 EF12.0470.3110.01 Виробник : Schurter typ_EF12-1275816.pdf AC Power Entry Modules EF12 .ABDWF100C0 12A