Продукція > SCHURTER INC. > EF12.1250.1110.01
EF12.1250.1110.01 SCHURTER Inc.
typ_EF12.pdf
Виробник: SCHURTER Inc.
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C20 PNL
Number of Positions: 3
Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Approval Agency: cURus, ENEC
Ingress Protection: IP40
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 33.90mm x 81.00mm
Part Status: Active
Current Rating - Appliance Inlet: 10A
Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC
Current Rating - Filter: 20A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C20 PNL, Features: Shielded, Packaging: Bulk, Filter Type: Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Connector Type: Receptacle, Male Blades - Module, Mounting Type: Panel Mount, Flange, Number of Positions: 3, Termination: Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Approval Agency: cURus, ENEC, Ingress Protection: IP40, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 33.90mm x 81.00mm, Connector Style: IEC 320-C20, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Accomodates a Fuse: No, Switch Features: Circuit Breaker, Switch On-Off, Part Status: Active, Current Rating - Appliance Inlet: 10A, Voltage Rating - Appliance Inlet: 250VAC, Current Rating - Filter: 20A.
Інші пропозиції EF12.1250.1110.01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EF12.1250.1110.01 EF12.1250.1110.01 Виробник : Schurter typ_EF12-1275816.pdf AC Power Entry Modules EF12 .ABCBPC00C0 20A