Продукція > ELCO > EFA12100AC2026
EFA12100AC2026
EFA12100AC2026 ELCO
EFA12100AC2026.pdf
Виробник: ELCO
Category: EC Motors
Description: Motor: EC; 1400rpm; 14W; 230VAC; 120mA; Electr.connect: wires; IP65
Type of motor: EC
IP rating: IP65
Electrical connection: wires
Current consumption: 120mA
Lead length: 2m
Supply voltage: 230V AC
Power: 14W
Nominal rotational speed: 1400rpm
Conform to the norm: ATEX Ex
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: EC Motors, Description: Motor: EC; 1400rpm; 14W; 230VAC; 120mA; Electr.connect: wires; IP65, Type of motor: EC, IP rating: IP65, Electrical connection: wires, Current consumption: 120mA, Lead length: 2m, Supply voltage: 230V AC, Power: 14W, Nominal rotational speed: 1400rpm, Conform to the norm: ATEX Ex.