EFB-RC24C41
EFB-RC24C41 Panasonic Electronic Components
EFB-R,A,B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: BUZZER PIEZO 10V 24MM FLANGE
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.945" Dia (24.00mm)
Mounting Type: Panel Mount, Flange
Frequency: 4kHz
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 10V, 10cm
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 30V (Max)
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 10V 24MM FLANGE, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.945" Dia (24.00mm), Mounting Type: Panel Mount, Flange, Frequency: 4kHz, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 10V, 10cm, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 30V (Max), Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 10 V.